TESİSLERE KAMERA SİSTEMİ İHALESİ CANLI YAYINLANDI - Van su Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü | Vaski

TESİSLERE KAMERA SİSTEMİ İHALESİ CANLI YAYINLANDI

06.02.2019-14:56

VASKİ’NİN TÜM TESİSLERİ 7/24 KAMERA İLE İZLENECEK


Van Su ve Kanalizasyon İdaresi VASKİ Bilgi İşlem Daire Başkanlığının Van Merkez ve ilçelerde bulunan kurum tesislerine kablosuz geniş bant haberleşme güvenlik kamera sistemi kurulumu için ilk adım atıldı ve ihale gerçekleştirildi.


VASKİ toplantı salonunda VASKİ Genel Müdür Yardımcısı Emrah Çayırlı başkanlığında yapılan ihaleye 6 firma teklif verdi. Çayırlı, kurum için hayırlı olmasını dileyerek, kurum ihalelerinin şeffaf ve herkese açık olduğunu açıkladı. İhale VASKİ sosyal ağlarından canlı olarak yayınlandı.

Firmaların verdiği teklif zarfları ihale komisyonunca açılarak yapılacak iş için beyan edilen meblağlar açıklandı. Evraklar üzerinde yapılacak incelemeler sonrası ihaleyi kazanan firmanın açıklanacağı bildirildi.


Yapılacak çalışma ile su depoları başta olmak üzere tüm tesislere kamera sistemi ve uzaktan izleme sistemi monte edilerek güvenlik en üst seviyeye getirilecek. Tüm birimlerin izlenmesine olanak tanıyacak bir izleme odası da oluşturarak kurumun hizmet veren tesislerinde yaşanacak güvenlik açığının önüne ekranlardan anında izlenerek tedbirler artırılmış olacak.

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


Son Haberler

VASKİ Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Tarafından Tasarlandı ve Geliştirildi