VASKİ GENEL MÜDÜRÜ DEMİR, SU KAYNAĞINI İNCELEDİ - Van su Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü | Vaski

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürü Şeref Demir,  kuruma ait tesislerde incelemeler yaparak yetkililerden bilgiler alıyor.

 

Çalışanlarla da bir araya gelen Demir, VASKİ’ye bağlı tesislerdeki çalışmaları da kontrol ederek durum hakkında teknik ekiplerle görüşmeler gerçekleştiriyor.
Gürpınar İlçesinden Van’a içme suyu sağlayan Bejingir su kaynağına giden Demir, burada detaylı incelemelerde bulunarak, personellerden titizlikle çalışmalarını devam ettirmeleri konusunda talimat verdi.

Beraberinde ki heyet ile birlikte su kaynağında durum değerlendirmesi yapan VASKİ Genel Müdürü Şeref Demir, ‘Van, kaynak suyu kullanan ender illerden biridir. Bejingir su kaynağımızı da iyi bir şekilde korumak zorundayız. Halkımızın sağlıklı su içmesi için yapılan çalışmalar kesintisiz devam edecektir” dedi.

Demir,  Bejingir Su kaynağında ki incelemelerinden sonra, su kaynağı alanına yapılan er meydanı ve mesire alanını da gezdi  
İncelemelere Bilgi İşlem Dairesi Başkanı  Mehmet Nuri Yavuz ve İçme Suyu Dairesi Başkanı Rahmi Akkol ve teknik ekip katıldı.

,